Jazykové kurzy

„Nikdy nie je príliš skoro, alebo príliš neskoro začať s cudzím jazykom.” Darujte sebe aj svojim deťom možnosť naučiť sa angličtinu, nemčinu a ak ste cudzinec, tak aj našu ľúbozvučnú slovenčinu.

U nás v Malinovej Jazykovke venujeme pozornosť všetkým dôležitým súčastiam výučby cudzieho jazyka. Zároveň nezabúdame, že učenie musí ľudí baviť. Všetkých. Ako deti, tak aj dospelých.

JAZYKOVÉ KURZY PRE DOSPELÝCH (od 15 do 99 rokov)

Kurzy angličtiny, nemčiny a slovenčiny pre cudzincov sú pre všetkých, ktorí sa chcú naučiť nový cudzí jazyk, zlepšiť si svoje doterajšie znalosti, zapracovať na sebe pred nástupom do novej práce, oprášiť si svoju dávno zabudnutú slovnú zásobu, splniť si svoje novoročné predsavzatie alebo jednoducho len sa venovať niečomu, čo vás baví a máte to radi.

Vybrať si môžete:

Angličtinu: začiatočník / mierne pokročilý / pokročilý / konverzácia
Nemčinu: začiatočník / mierne pokročilý / pokročilý / konverzácia
Slovenčinu pre cudzincov
 
 

Cena kurzu: 108€

Každý kurz sa koná raz do týždňa po dobu 12 týždňov a stretnutie trvá 60 minút.
Na kurze sa môžete tešiť na týchto našich lektorov.

JAZYKOVÉ KURZY PRE DETI

Detské kurzy sa zameriavajú na budovanie a rozširovanie slovnej zásoby, osvojenie si základných gramatických štruktúr a používanie jazyka v bežných každodenných situáciách. Tým najdôležitejším je však vytvorenie si pozitívneho vzťahu k cudziemu jazyku. Lebo, len keď nás niečo naozaj baví, dokážeme to robiť dlhodobo a úspešne. Preto, ak klasický jazykový kurz nie je pre dieťa to pravé, ponúknite mu tvorivé dielne v cudzom jazyku. Sme kreatívni, hovoríme celý čas v cudzom jazyku a ešte si aj niečo krásne vytvoríme vlastnými rukami.

U nás nájdete:

Angličtinu pre školákov (od 6 do 14 rokov)
Angličtinu pre škôlkarov (od 3 do 5 rokov)
Tvorivé dielne v angličtine
Nemčinu pre školákov (od 6 do 14 rokov)
Nemčinu pre škôlkarov (od 3 do 5 rokov)
Tvorivé dielne v nemčine

Cena kurzu: 108 €

Každý kurz sa koná raz do týždňa po dobu 12 týždňov a stretnutie trvá 60 minút.
Na kurze sa môžete tešiť na týchto našich lektorov.

ŠPECIÁLNE KURZY

Pomôž mi s domácou úlohou

Vaše dieťa sa učí cudzie jazyky bez problémov, darí sa mu, robí pokroky, len občas potrebuje menšiu pomoc s domácou úlohou alebo projektom do školy z angličtiny alebo z nemčiny. S tým vám vieme pomôcť.

Organizujeme otvorený kurz Pomôž mi s domácou úlohou. Stačí prísť kedykoľvek počas kurzu a spoločne s naším lektorom si napíšete domácu úlohu alebo vám pomôže vytvoriť projekt do školy.

Cena: 1 pomoc = 5 €, 5x pomoc = 20 €

Na kurze sa môžete tešiť na týchto našich lektorov.

ZMATURUJEM S ĽAHKOSŤOU V 2021

Si maturant alebo ťa maturita ešte len čaká v budúcom školskom roku? Potrebuješ si zopakovať slovnú zásobu, gramatiku a pripraviť sa na prvú dôležitú skúšku vo svojom živote? Nespoliehaj sa na šťastie a ukáž všetkým, že tomu rozumieš.

Organizujeme kurzy prípravy na maturitu z angličtiny alebo z nemčiny Zmaturujem s ľahkosťou. Spolu s naším lektorom sa pripravíte krok za krokom na všetky časti maturitnej skúšky (počúvanie, slovná zásoba, čítanie s porozumením a ústna skúška). Dôležité je vedieť, čo vás čaká a vďaka pravidelnej príprave to určite zvládnete.

Cena kurzu: 375 €

Kvôli špecifickému zameraniu sa kurz koná raz do týždňa, vždy v piatok po dobu 25 týždňov. Stretnutie trvá 120 minút. Prihlasovanie bude možné od AUGUSTA a štart kurzu je naplánovaný na začiatok SEPTEMBRA 2020. Na kurze sa môžete tešiť na týchto našich lektorov.